Loading...
Mavijet Su Jeti - Slider
Mavijet Su Jeti - Slider
Mavijet Su Jeti - Slider
Mavijet Su Jeti - Slider
Mavijet Su Jeti - Slider
Mavijet Su Jeti - Slider
Mavijet Su Jeti - Slider

"Yüksek basınç, bizim işimiz."

Mavijet Su Jeti
MAVİJET, dünyadaki sayılı pompa üreticilerinden birisi olarak kendi dizayn'ı ve markası altında 3 eksen, 5 eksen, 6 eksen su jeti ve türevleri ile 5 eksen, 6 eksen CNC işleme merkezleri üretmektedir.

Güçlü gövde yapısı ile kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanılarak üretilen Mavijet makinaları sürekli ve hassas çalışabilecek şekilde tasarlamıştır.

Eksen hareketlerini hızlı ve sorunsuz sağlayabilmek için servo motor,linear kızaklı arabalar, taşlanmış helisel kramayer ve dişli kullanılmaktadır.

Mukavemetli konstrüksiyonuyla vibrasyon yapmaması kesim hızlarını ve yüzey hassasiyetini oluşturan temel faktörlerdir. Bu özelliği ile 0,01 mm hassasiyet ile kesim yapılması sağlanır.
Mavijet Su Jeti
Mavijet Su Jeti Kesim Teknolojisi, üreticilerin her türlü malzemeyi (Cam, Mermer, Granit, Seramik, Alüminyum, Plastik, Ahşap, Siyah Sac, Hardox, Paslanmaz Çelik, Tüm Kompozitler, Giysiler, Pasta, vb.) düşük toleranslarla elektriksel, kimyasal ve optik reaksiyon oluşturmadan soğuk kesmesini sağlar. Kesme işlemi %100 fizikseldir ve aşındırıcı kum ile yüksek basınçlı suyun (6000 bara kadar) karıştırılmasıyla gerçekleştirilir.

Bu teknoloji ile elde edilen kesilmiş malzemeler, kullanıma hazır ürünler olarak ortaya çıkacağı için başka bir işlem(rework) gerektirmez. Her ne kadar kesim işlemi Lazer ve Plazma Makineleri gibi diğer teknolojilere kıyasla daha yavaş olsa da, kesim sonuçları bu teknolojilerden çok daha yüksek hassasiyettedir. Özellikle, hassaslığın (0,01 mm) ön şart olduğu Mühendislik alanlarında, bu teknoloji sizin öncül çözümünüzdür.

Waterjet ile 300 mm Alüminyum, 250 mm Yumuşak Çelik, 200 mm Paslanmaz Çelik kalınlıklarını kesebilirsiniz.
YÜKSEK BASINÇ, BİZİM İŞİMİZ.
KENDİ MAKİNANI YARATKENDİ MAKİNANI YARAT

Makinanızı, pompanızı ve ölçünüzü seçerek bizden teklif alabilirsiniz.

 • İletişim

 • Büyük Balıklı Mah.
  Büyük Balıklı Cad. No.160/1
  Nilüfer / Bursa
  Tel: +90 224 482 40 21
  Fax: +90 224 482 40 22
 • E-BÜLTEN

 • Bizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.

 • SOSYAL MEDYA

 • Mavijet Su Jeti - Facebook Mavijet Su Jeti - Twitter Mavijet Su Jeti - Youtube